Liant acrilic, Renesans
- Marcă: RENESANS
45.00 lei – 85.00 lei
Se foloseste la prepararea culorilor acrilice, in amestec cu pigmenti sau in arta decorativa. Liant de înaltă calitate, poate fi folosit și pentru lipirea diferitelor materiale și pentru reducerea absorbției straturilor de bază foarte absorbante.
Modalitate de ambalare: ambalaj de plastic de 250 si 500 ml.
Producator: APA Polska. Produs fabricat in Polonia.
Liant acrilic, Renesans. Cunoscut si sub denumirea de binder. Se foloseste la prepararea culorilor acrilice, in amestec cu pigmenti sau in arta decorativa.
Liant de înaltă calitate, poate fi folosit și pentru lipirea diferitelor materiale și pentru reducerea absorbției straturilor de bază foarte absorbante, deoarece are capacitatea de a se lipi de toate suprafețele absorbante care au fost curățate de grăsime, praf și alte impurități.
După uscare, mediul formează un strat flexibil, impermeabil, incolor și transparent. Poate fi acoperit cu vopsele acrilice și gesso. Mediul trebuie folosit la temperaturi peste 10°C pentru a evita riscul de îngheț. După terminarea lucrărilor, uneltele care au intrat în contact cu produsul trebuie curățate cu apă.
Contine: rasina acrilica in emulsie apoasa.
Modalitate de ambalare: ambalaj de plastic de 250 si 500 ml.
Producator: APA Polska. Produs fabricat in Polonia.
Informații suplimentare
| Volum | 250 ml, 500 ml |
|---|
Trebuie sa fii logat pentru a posta un review.
0726 502 050












Recenzii
Nu exista recenzii.